HAFT KOMPUTEROWY

Czym jest Haft Komputerowy?

 

Haft komputerowy to zyskująca na popularności metoda znakowania artykułów reklamowych. Ten sposób dekoracji tkanin nie odbywa się jak niegdyś ciężką i żmudną pracą ludzi, a przy użyciu specjalnych maszyn hafciarskich potocznie zwanych „Hafciarkami”. Odbiorcy odzieży promocyjnej cenią tą metodę ze względu na estetyczny wygląd oraz stosunkowo niską cene przy niewielkich nakładach.

Więcej informacji

 

 

SITODRUK

Czym jest Sitodruk?

 

Sitodruk, nazywany również drukiem sitowym, to jak sama nazwa wskazuje metoda nadruku przy użyciu specjalnego sita. Geneza tej metody sięga tysięcy lat wstecz, kiedy tworzono pierwsze druki szablonowe na Dalekim Wschodzie. Wraz z rozwojem technologicznym rozwijała się metoda sitodruku, współcześnie jest to jedna z najbardziej popularnych sposobów znakowania odzieży reklamowej

Więcej informacji

 

 

 

 

TERMOTRANSFER

Czym jest Termotransfer?

 

Termotransfer, określany alternatywnie sitodrukiem pośrednim lub termo-nadrukiem, to precyzyjny i trwały sposób znakowania. Wspomniana metoda jest powszechnie używana do personalizacji na tkaninach bawełnianych i poliestrowych. Transfer logotypu na powierzchnie materiału odbywa się w odpowiednich warunkach termicznych.

Więcej informacji

 

 

 

 

SUBLIMACJA

Czym jest Sublimacja?

 

Sublimacja to efektowna i trwała metoda znakowania oparta na procesie chemicznym o tej samej nazwie. Możliwość znakowania tym sposobem, obejmuje przede wszystkim odzież promocyjną z materiału polimerowego lub gadżety reklamowa z naniesioną warstwą tego typu materiału. Coraz częściej technologia sublimacji wykorzystywana jest w przypadku nanoszenia wysokiej jakości grafiki na koszulki sportowe np. na siłownie, dla biegaczy itp.

Więcej informacji