Marki James Harvest Sportswear oraz Printer Active Wear dystrybuowane są w Polsce od 2000 roku przez firmę Texet Poland, członka szwedzkiego koncernu New Wave Group

Dostarczamy produkty najwyższej jakości, uznanych marek do agencji reklamowych, pośredników oraz dystrybutorów produktów BTL.

Nasza jakość została doceniona m.in. przez Team Rajdowy Tomasza Kuchara, który był przez nas sponsorowany przez 4 sezony. W tym roku ubieramy obsługę targów Promo Show Professional, na których jesteśmy obecni.

 

James Harvest Sportswear​               

 

Geneza marki

Odzież reklamowa James Harvest Sportswear powstała w 1988 roku, stąd na ten rok przypada 30 lecie marki. Przez trzy dekady pomogła w zbudowaniu identyfikacji korporacyjnej oraz promocji dla ponad 20 000 firm na całym świecie

Marka Printer Active Wear, składająca się z linii Printer Essentials oraz Printer Red Flag, to kolekcja odzieży promocyjnej w wysokiej jakości i w przystępnych cenach. Połączenie jakości z niską ceną było możliwe przez prostsze wykonanie odzieży pod nadruk, mianowicie przez pominięcie wielu detali widocznych w marce James Harvest Sportswear. 


Nazwa marki została wybrana na cześć amerykańskiego zawodnika ligi baseball’owej Major League. Jego barwny życiorys stanowi swego rodzaju legendę.

Katalog HARVEST&PRINTER

Legenda James’a Harvest’a

James Harvest urodził się na początku XX wieku w Kentucky, USA. Po studiach na wydziale wychowania fizycznego, które ukończył z wyróżnieniem, James zaczął grać w New York Mets w baseball’owej lidze Major League.

Niestety, wybuchła wojna i James zaciągnął się do marynarki wojennej. Harvest służył na Pacyfiku jako oficer marynarki i pilot. Odznaczony dwukrotnie za odwagę, James został zwolniony ze służby w 1945 r. i wznowił karierę w baseballu.

W ciągu kolejnych 7 lat, James był wybierany pięciokrotnie najlepszym punktującym i trzykrotnie dostał nagrodę “Most Valuable Player of The Year”. Zdobył również dwukrotnie Truman Memorial Trophy, za największą ilość homerun’ów w jednym meczu. James Harvest skończył karierę w zawodowym baseballu w 1953 roku.

Tłum 120 000 fanów dał Jamesowi pięciominutową owację na stojąco po jego ostatnim meczu w Nowym Jorku. James nigdy nie wrócił na boisko ale legenda pozostała.

 

Styl marki

Produkty JHS są oparte na amerykańskiej modzie college’owej. Mnóstwo wysiłku włożono w proces projektowania odzieży promocyjnej marki James Harvest, aby spełniała oczekiwania wizualne i funkcjonalne.

Odzież stosowana do nadruków odznaczają się najwyższą jakością nie tylko dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i dodatków, ale również dzięki naszej dbałości o szczegóły, wykończenia oraz dzięki wzornictwu podążającemu za aktualnymi trendami modowymi.
 

Asortyment

Dobrze ubrani pracownicy współtworzą silny i indywidualny wizerunek firmy, dlatego odzież promocyjna to praktyczny i wysoce estetyczny nośnik reklamowy. Artykuły reklamowe marki James Harvest znakowane własnym logotypem wybrało wiele renomowanych firm.

W nasze koszule reklamowe od wielu lat ubiera się mnóstwo firm, kancelarie prawnicze, instytucje finansowe, banki, korporacje kapitałowe, salony samochodowe, porty lotnicze, renomowane hotele itp.

Nasze softshelle są wiatroodporne, miękkie i mają dużo lepszą oddychalność niż inna odzież sportowa i reklamowa. Stąd, firmy z wielu różnych branż ubiera swoich pracowników odzieżą promocyjną marki Harvest lub Printer.

Kategorie produktowe w ofercie marek James Harvest Sportswear oraz Printer Active Wear, które równie często wybierają klienci to polary, koszulki polo, bluzy oraz t-shirty.

Firmy oraz organizacje, które uznają wysoką jakość jako kluczowy element w komunikacji marketingowej, najczęściej wybierają nasze produkty jako wsparcie w szeroko rozumianych działaniach promocyjnych.

 

Koszule Reklamowe James HarvestSofthselle Reklamowe James HarvestPolary Reklamowe James Harvest